"> Hakkımızda - IDL HAIR CLINIC

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

IDL HAIR CLINIC olarak alanında uzman doktorlarımız ve nitelikli kadromuzla hizmet veriyoruz. Fiziksel görünümde önemli bir ayrıntı olan saçları yeniden tasarlıyoruz. En büyük amacımız; bizi tercih edenlere en uygun saç ekim yöntemini uygulayarak, işlem sonrası mutlu ayrılmalarıdır.

Kişiye özel saç ekimi uygulamaları ile doğallığa en yakın saç tasarımları gerçekleştirmekteyiz. Hizmet yelpazemizde saç ekimi dışında vücudun farklı bölgelerine de ekim işlemleri bulunmaktadır.

Saç ekimi alanında en yeni teknolojileri kullanıyoruz. Steril ortamlarda ve yüksek sağlık standartlarında uyguladığımız saç ekimi işlemleri sonrası koruyucu ve destekleyici hizmetler de sunmaktayız.

Bizi tercih eden hastalarımıza yüz tipine ve saç yapısına en uygun saç tasarımını vaat ediyoruz. Kişiye özel saç tasarımı ayrıcalığı ile hastalarımıza özel olduklarını hissettiriyoruz. Hastalarımızın saçlarını güvenle bize emanet etmesi için teknik imkanlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Saç ekimi alanında profesyonel hizmetlerimize yenilerini eklemek hedefiyle yol alıyoruz.

Kaliteli ekipmanlar, güven veren uygulamalar, güler yüzlü personel ve saç ekimi öncesi ve sonrası hizmetlerle karakterize olan IDL HAIR CLINIC, tam saçınıza göre…

Saçınız yoksa IDL HAIR CLINIC var!

Konaklama

İstanbul’un gözde hotellerinde konaklama hizmeti.

Saç Bakım Ürünleri

Saç ekim sonrası kullanacağınız saç bakım ürünleri paketi

VIP Hizmet

Hotel, Uçak, Transfer rezervasyonlarınızı yapıyoruz.

Tercümanlık Hizmetleri

Uluslararası tüm dillerde tercümanlık hizmeti.

BİZİM UZMANLARIMIZ

IDL HAIR CLINIC doktorları ve ekibi saç ekimi konusunda uzmandır. Yıllardır tüm saç yöntemlerinde ekim yapan kadromuz, sizin için en doğru yöntemi tavsiye edecektir. Doktorlarımızın ücretsiz muayenesi ile saçınızla ilgili tüm doğru bilgiye ulaşacaksınız. Ekibimiz operasyonlarda titizle işini yapmaktadır. IDL HAIR CLINIC olarak sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.

  • FUE Yöntemi
  • DHI Yöntemi
  • Safir Yöntemi
  • Stil Yöntemi
  • Traşsız Saç Ekimi
  • Uykuda Saç Ekimi
  • VIP Hizmet
  • Transfer Hizmeti